Hakkımızda

Sağlık Çalışanları Hak ve Mücadele Derneği kısa adı SaHaDer olan derneğimiz twitterda birbirini hiç tanımayan, amacı sağlık meslek mensuplarının çalışma koşullarının ve özlük haklarının iyileştirilmesi olan farklı branşlardaki kişilerin bir araya gelerek tüm sağlık çalışanlarının sorunlarına çözüm aramak ve yasal boyutta temsil maksadıyla 11.11.2020 tarihinde kurulmuştur.

İletişim Bilgileri

Kazım Karabekir Mahallesi Rasim Tekyıldız Sokak No:16 B blok Bağımsız Bölüm :k:1 İlkadım / Samsun

sahader.org@gmail.com

SAHADER MECLİSTE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ HAKKI İÇİN MÜCADELE EDİYOR

SAHADER Yönetim Kurulu Olarak İyi Parti İstanbul Milletvekili Sy. Ümit BEYAZ Beyefendinin daveti üzerine 05/01/2022 tarihinde Gurup Toplantısında Konuşmasının Bir Bölümünü Sağlık Çalışanlarının Duyulmayan Sesini Duyurmak İçin Biz sağlık Çalışanlarına ayırdı ve Biz de Sosyal İşler Sekreterimiz Derya Tunç un misafir konuşmacı olarak yaptığı sunum ile Sıkıntılarımızı Yüce Meclisimizde Dile Getirdik.

Sosyal İşler Sekreteri Derya Tunç, Basın Ve Yayın Sekreteri Nuri Çavlı, Örgütlenme Sekreteri Duygu Yılmaz ve Eğitim Sekreteri Abdurrahman Aktürk Derneğimizi Temsilen Toplantı ve Görüşmelere katıldı.

                 

 İyi Partinin Değerli Milletvekili Sy. Ümit BEYAZ ve İyi Parti Genel Başkan Yardımcıları Sy. AV. Ünzile Yüksel ve STK İlişkileri Başkanı Sy. Burak Akburak tarafından ağırlandık. Kendilerine Derneğimizi vizyon ve misyonumuzu anlatarak sağlık çalışanlarının sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk.
İyi Parti Genel Başkanı Sy. Meral AKŞENER Hanımefendi başta olmak üzere bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sy. Milletvekili Ümit BEYAZ Beyefendiye, bizleri konuk eden Toplumsal Politikalar Başkanı Ünzile YÜKSEL Hanımefendi, STK İlişkileri Başkanı Burak AKBURAK Beyefendiye ve tüm İyi Parti Ailesine Konuk Severlikleri İçin Teşekkür Ediyoruz.

SAHADER

Hakkında

Bir yanıt yazın