YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ayten ÇİÇEK

1993 yılında Ardahan’a bağlı bir köyde sağlık evi Ebesi olarak göreve başladı. 1996 yılından itibaren İstanbul’da kamuya ait farklı kuruluşlarda görev aldı. Sağlık Kurumları Yöneticiliği alanında yüksek lisansını tamamlamış olup, halen İstanbul’da aktif görevini sürdürmektedir.

(Twitter adresi:

https://twitter.com/sahader_ayten?s=09 )


BAŞKAN YARDIMCISI

Servet DAĞAŞAN

1974 yılında Sungurlu’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sungurlu’da tamamladı, 1992 yılında Çorum Sağlık Meslek Lisesi tamamlama programını bitirdi. 1995 yılında Tosya Devlet Hastanesi’nde işe başladı. 2002 yılından itibaren Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Evli 3 çocuk babasıdır. Kitap okumak ve müzik dinlemek hobilerindendir. İlgi alanları bilgisayarlar ve teknolojik gelişmeleri takip etmektir


 ÖRGÜTLENME SEKRETERİ

        Duygu YILMAZ  

1988 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlkokul ve ortaokulu Kırıkkale’de tamamladı. Lise eğitimini Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ebe kadrosunda Yozgat’ın Akdağmadeni Dayılı Köyü’ne atandı. 2 yıl görev yaptıktan sonra, Ağrı merkezde ve Taşlıçay ilçesinde toplam 4 yıl görev yaptı. Bu süreçte Lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılından itibaren Burdur’da kamu hizmetine devam etmektedir.

HUKUK SEKRETERİ

        Hakkı ÇAKIR

1977 yılında Samsun’da doğdu. İlk Orta ve Lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. 1995 yılında Samsun Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Lisans bölümünü kazandı. 2001 yılında Çorum ili Oğuzlar ilçesinde Sağlık Memuru olarak göreve başladı. Halen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Memuru olarak görev yapmaktadır. Kamu Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Halen Kadın ve Aile Araştırmaları Yüksek Lisans öğrencisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

EĞİTİM SEKRETERİ

        Abdurrahman AKTÜRK

1988 yılında Mardin’in Midyat ilçesinde doğdu ilköğretimi burada tamamladı. liseyi istanbul mensucat santral lisesinde 2005 yılında tamamladı. 2006 yılında selçuk üniversitesi fizik bölümüne girmeye hak kazandı. 2010 yılında mezun oldu ve aynı sene Quantum fiziği alanında yüksek lisansa başladı aynı alanda bir tübitak projesinde araştırmacı olarak yer aldı. Aynı zamanda yüksek lisans ile birlikte formasyon eğitimi aldı. 2013’te yüksek lisanstan mezun oldu. 2014-2017 yılları arasında karamanda hemşirelik eğitimini tamamladı. 2019 yılında necmettin erbakan üniversitesi cerrahi hastalıklar hemşireliğinde yüksek lisansa başladı. Bir kamu kuruluşunda ameliyathane hemşiresi olarak görevine devam etmektedir.

SOSYAL İŞLER SEKRETERİ

 Derya TUNÇ 

1983 Manisa Doğumlu. Sağlık Meslek Lisesi ve en son Ankara Üniversitesi mezunu Radyoloji Teknikeri.
Aöf Sağlık kurumları işletmeciliği mezunu.
2012 yılından bu yana
UMKE görevlisi.
2006 yılından beri kamuda devlet memuru olarak görev yapmaktadır.

BASIN YAYIN SEKRETERİ

Nuri ÇAVLI

1980 yılında Ankara da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini burada tamamladı. Hacettepe üniversitesi Anestezi Bölümü (2000) Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (2010) , İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünü bitirdi. 2000-2004 yıllarında özel sektör de 2004-2010 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde ve 2010 yılından itibaren de Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanelerinde Anestezi Teknikeri olarak görev yapmaktadır.

MALİ SEKRETER

Yasemin İĞCİ

1995 yılında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Vezirköprü’de tamamladı. 2013 yılında Vezirköprü Sağlık Meslek Lisesinden Acil Tıp Teknisyeni olarak mezun oldu. 2013 yılında İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Acil Tıp Teknisyeni olarak göreve başladı. 2017 yılında Ondokuz Mayız Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım bölümünü bitirdi. Halen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaktadır.