YÖNETİM KURULU

 

BAŞKAN

Mehmet Emin ÇELİK

2013 yılında Fizik Öğretmenliği’ni bırakıp aynı yıl Ortopedik Protez ve Ortez Teknikerliği okudu. 2015 yılında kamuda göreve başladı. Midyat Devlet Hastanesi’nde kamu hizmetine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Eşi de hemşire olup, kamuda hizmet vermektedir.

 

 


BAŞKAN YARDIMCISI

Reyhan KUĞU

1971 yılında Kayseri’de doğdu. 1988 yılında Kayseri Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde lisans tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. 28 yıl kamuda çalıştıktan sonra 2017 yılında emekli oldu. Evli ve 1 çocuk annesidir.


 ÖRGÜTLENME SEKRETERİ

        Duygu YILMAZ       

 

1988 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlkokul ve ortaokulu Kırıkkale’de tamamladı. Lise eğitimini Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ebe kadrosunda Yozgat’ın Akdağmadeni Dayılı Köyü’ne atandı. 2 yıl görev yaptıktan sonra, Ağrı merkezde ve Taşlıçay ilçesinde toplam 4 yıl görev yaptı. Bu süreçte Lisans eğitimini tamamladı. 2012 yılından itibaren Burdur’da kamu hizmetine devam etmektedir.

HUKUK SEKRETERİ

        Hakkı ÇAKIR

1977 yılında Samsun’da doğdu. İlk Orta ve Lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. 1995 yılında Samsun Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Lisans bölümünü kazandı. 2001 yılında Çorum ili Oğuzlar ilçesinde Sağlık Memuru olarak göreve başladı. Halen Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Memuru olarak görev yapmaktadır. Kamu Hukuk alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Halen Kadın ve Aile Araştırmaları Yüksek Lisans öğrencisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

EĞİTİM SEKRETERİ

        Ayten ÇİÇEK ÖZDEMİR

1993 yılında Ardahan’a bağlı bir köyde sağlık evi Ebesi olarak göreve başladı. 1996 yılından itibaren İstanbul’da kamuya ait farklı kuruluşlarda görev aldı. Sağlık Kurumları Yöneticiliği alanında yüksek lisansını tamamlamış olup, halen İstanbul’da aktif görevini sürdürmektedir.

SOSYAL İŞLER SEKRETERİ

 Tuncay KAYA  

2019 yılında Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Hemşire olarak acil serviste sözlesmeli olarak göreve başladı. Bir yıl görev yaptıktan sonra 2020 yılında kadrolu olarak Samsun Hudut Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne Sağlık Memuru olarak atandı. Halen aktif görevini sürdürmektedir.

BASIN YAYIN SEKRETERİ

Bulut CERRAH

1991 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2013 yılında Hemşirelik Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. 2014 yılında kamuya atandı. Halen Necip Fazıl Şehir Hastanesi’nde Hemşire olarak görev yapmakta olup, Yüksek Lisansını Sağlık Yönetimi alanında devam ettirmektedir. Evlidir.

MALİ SEKRETER

Servet DAĞAŞAN

1974 yılında Sungurlu’da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Sungurlu’da tamamladı, 1992 yılında Çorum Sağlık Meslek Lisesi tamamlama programını bitirdi. 1995 yılında Tosya Devlet Hastanesi’nde işe başladı. 2002 yılından itibaren Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Evli 3 çocuk babasıdır. Kitap okumak ve müzik dinlemek hobilerindendir. İlgi alanları bilgisayarlar ve teknolojik gelişmeleri takip etmektir.

KADIN SEKRETERİ

Derya TUNÇ

1983 Manisa Doğumlu. Sağlık Meslek Lisesi ve en son Ankara Üniversitesi mezunu Radyoloji Teknikeri.
2006 yılından beri kamuda devlet memuru olarak görev yapmaktadır.